Instagram | Facebook

Chybí ti nějaká informace? Zkus se podívat ještě tady, zeptej se anebo se jednoduše nech překvapit.

Můžu si na KORBU dělat, co chci?

• Ne. Na akci je toho možné opravdu hodně, ale v mezích. Podívej se, prosím, na Obecné principy KORBA a drž se jich.

Jak můžu přeprodat lístek?

• Nový Korbáček se musí registrovat v systému (tlačítko Zaregistrovat se na hlavní stránce).
  • Napiš na korbo@skaut.cz email, že ho prodáváš, s následujícími informacemi:
    • svoje jméno a email
    • jméno a email nového Korbáčka

Co když mi po registraci ještě nepřišel e-mail?

• V takovém případě se neboj a vyčkej. Přijde a ta chvíle se rychle blíží.

Můžu jet, i když mi ještě nebylo 18?

• Určitě, dolní věková hranice je 15 let. Stačí si sehnat někoho zletilého, kdo se za tebe zaručí a při registraci nám poslat naskenovaný souhlas od rodičů

Je nějaká horní věková hranice?

• Žádná není. KORBO přivítá i rodiče s dětmi.

Kolik bude na akci účastníků?

• Letošní KORBO je pro 500 lidí.

Na kolik mě vyjde účastnický poplatek?

• 600,- bez šátku / 700,- se šátkem.

Proč jsme zdražili?

• Nejvýraznější vliv má inflace a celková ekonomická krize, která zapříčinila narůst cen téměř u všech námi využívaných služeb – pronájem mobilních toalet, pitná voda, elektřina.
  • Snížení kapacity nám bohužel příliš výdajů neušetřilo vzhledem k tomu, že velká část z nich je fixní.
  • Mnoho výdajů akce je rovněž silně ovlivněno nárůstem cen pohonných hmot. Vše, co na akci potřebujeme, je nyní až dvakrát tak nákladné na místo konání dopravit.

Abych se mohl/a zúčastnit, musím si připravit Aktivitu nebo Místo?

• Jakákoliv aktivita bude cenná, bez nich by KORBO nebylo. Přijet ale můžeš i pokud nic nevymyslíš. (Ale s něčím je to lepší.)

Aktivity a Místa

Jak si můžu vytvořit něco pro ostatní účastníky?

Dozvím o Aktivitách a Místech ostatních a kdy se co koná?

• Rozhodně! V Tabulce Aktivit, facebookové skupině anebo i na místě na nástěnce.

Některé nápady na program mohou být nebezpečné, jak zajistíte bezpečnost?

• V tomto spoléháme na přirozenou inteligenci a schopnost roverů a rangers, že dokáží zvážit bezpečnost svou i ostatních – a budeme na to silně apelovat.

Nenašel jsi svou otázku?

Zeptej se na KORBO instagramu, facebooku, v uzavřené FB účastnické skupině nebo na korbo@skaut.cz .