Aktivity

Tvorba Aktivit

KORBO je mozaika Aktivit. Jaké KORBO bude a jaké Aktivity jej budou tvořit, je jen na nás – jak rozmanité, jak dobře připravené, jak zábavné, jak poučné. Každý z nás si na základě nabídky Aktivit od ostatních účastníků může poskládat vlastní rozvrh podle nálady a preferencí. Zároveň nemusíš připravit žádnou Aktivitu a nemusíš se žádné účastnit. Je to jen na tobě. Pojďme si společně vytvořit příjemné místo pro odpočinek, hru, tvoření, učení se novému – cokoli chceš!

Co jsou Aktivity?

Možných Aktivit je nekonečné množství, záleží jen na naší fantazii a odvaze. Mohou být jednorázové i opakované, dlouhodobé i krátkodobé, improvizované i pečlivě připravené, prospěšné i hedonistické. 😉

Jak na Aktivity?

Připrav Aktivitu

• Najdi nápad – třeba výše v obrázku, ve Vizi KORBA, v tradicích svého kmene, v hlavě…
  • Koukni se na mapu areálu – třeba tě prostor inspiruje
  • Zapiš Aktivitu do Tabulky Aktivit – tady se dozvíš jak na to.
  • Představ Aktivitu ostatním – pokud chceš, můžeš ostatní na svou Aktivitu lákat v účastnické skupině na FB.
  • Přijeď si KORBO užít!

Potřebuješ pomoc?

• Požádej o finance – pokud chceš, můžeš s konceptem Aktivity požádat o finanční příspěvek. Napiš mail na korbo@skaut.cz.
  • Sežeň si materiál – stejně tak, kdybys měl problém sehnat materiál, který potřebuješ, zkusíme ti pomoct. Napiš mail na korbo@skaut.cz.
  • Požádej o radu – pokud hledáš a nenašel jsi ve svém okolí nikoho, kdo by ti poskytl zpětnou vazbu, pomohl vyřešit problém či zodpovědět palčivé otázky ohledně tvé Aktivity, i v tom případě napiš mail na korbo@skaut.cz. 😉
  • Samozřejmě se můžeš obrátit na ostatní účastníky v účastnické FB skupině.

↑ nahoru ↑