Aktivity

Co jsou Aktivity?

To, na čem KORBO stojí. Aktivity tvoří účastníci KORBA (takže možná i Ty) pro ostatní účastníky.

Možných Aktivit je nekonečné množství, záleží jen na naší fantazii a odvaze. Mohou být jednorázové i opakované, dlouhodobé i krátkodobé, improvizované i pečlivě připravené, prospěšné i hedonistické. A to rozhodně není všechno!

KORBO je mozaika Aktivit. Jaké bude a jaké Aktivity jej budou tvořit, je jen na nás – jak rozmanité, dobře připravené, zábavné nebo poučné budou? Každý z nás si může vybrat, čeho se chce zúčastnit nebo rovnou jakou Aktivitu připravit. Zároveň nemusíš vytvořit žádný program a ani se žádného účastnit.

Je to jen na tobě. Pojďme si společně vytvořit příjemné místo pro odpočinek, hru, tvoření, učení se novému – cokoli chceš!

Tvorba Aktivit

Jak na to?

1. Vymysli!
    • Nemáš nápad? Nevadí, můžeš se nechat inspirovat z obrázku nahoře, ve Vizi KORBA, z předešlých ročníků, ve svém kmeni anebo tě třeba něco napadne časem
  2. Zapiš!
  3. Představ!
    • Představ svou Aktivitu ostatním. Určitě to ocení a ty budeš mít jisté, že o ní ví. (Psst! Dobré místo je např. účastnická FB skupina 😉 )
  4. Zrealizuj!
    • Nenech svůj nápad smutně sedět v počítači, předveď ho na KORBU! Těšíme se <3

Potřebuješ pomoc?

• Požádej o finance – pokud chceš, můžeš s konceptem Aktivity požádat o finanční příspěvek. Napiš mail na korbo@skaut.cz.
    • Sežeň si materiál – stejně tak, kdybys měl problém sehnat materiál, který potřebuješ, zkusíme ti pomoct. Napiš na korbo@skaut.cz.
    • Požádej o radu – pokud hledáš a nenašel jsi ve svém okolí nikoho, kdo by ti poskytl zpětnou vazbu, pomohl vyřešit problém či zodpovědět palčivé otázky ohledně tvé Aktivity, i v tom případě napiš na korbo@skaut.cz. 😉
  • Samozřejmě se můžeš obrátit na ostatní účastníky v účastnické FB skupině.

↑ nahoru ↑