FUNGOVÁNÍ KORBA

Obecné

Principy a pravidla fungování KORBA vysvětluje krátké video:

↑ nahoru ↑

Tvorba aktivit

KORBO je mozaika aktivit. Jaké KORBO bude a jaké aktivity jej budou tvořit, je jen na nás – jak rozmanité, jak dobře připravené, jak zábavné, jak poučné. Každý z nás si na základě nabídky aktivit od ostatních účastníků může poskládat vlastní rozvrh podle nálady a preferencí. Zároveň nemusíš připravit žádnou aktivitu a nemusíš se žádné účastnit. Je to jen na tobě. Pojďme si společně vytvořit příjemné místo pro odpočinek, hru, tvoření, učení se novému – cokoli chceš!

Co jsou aktivity?

Možných aktivit je nekonečné množství, záleží jen na naší fantazii a odvaze. Mohou být jednorázové i opakované, dlouhodobé i krátkodobé, improvizované i pečlivě připravené, prospěšné i hedonistické. 😉

Jak na aktivity?

Připrav aktivitu

• Najdi nápad – třeba výše v obrázku, ve Vizi KORBA, v tradicích svého kmene, v hlavě…
  • Zapiš aktivitu do sdílené tabulky – zde uvedeš základní informace a ostatní se mohou na aktivitu přihlašovat.
  • Představ aktivitu ostatním – pokud chceš, můžeš ostatní na svou aktivitu lákat v účastnické skupině na FB.
  • Přijeď si KORBO užít!

Potřebuješ pomoc?

• Požádej o finance – pokud chceš, můžeš s konceptem aktivity požádat o finanční příspěvek. Napiš mail na korbo@skaut.cz.
  • Sežeň si materiál – stejně tak, kdybys měl problém sehnat materiál, který potřebuješ, zkusíme ti pomoct. Napiš mail na korbo@skaut.cz.
  • Požádej o radu – pokud hledáš a nenašel jsi ve svém okolí nikoho, kdo by ti poskytl zpětnou vazbu, pomohl vyřešit problém či zodpovědět palčivé otázky ohledně tvé aktivity, i v tom případě napiš mail na korbo@skaut.cz. 😉
  • Samozřejmě se můžeš obrátit na ostatní účastníky v účastnické FB skupině.

↑ nahoru ↑